O mnie

Nazywam się Anna Pawełczyk i od ponad 15 lat zajmuję się projektowaniem graficznym. Tworzę projekty stron internetowych oraz materiałów drukowanych takich jak ulotki, katalogi czy reklamy zewnętrzne. W swojej karierze pracowałam zarówno jako pracownik większej firmy, jak i freelancer, co bardzo wzbogacająco wpłynęło na moje doświadczenie.

Projektując skupiam się na potrzebach biznesowych klienta oraz użytkownika, dla którego projekt jest przeznaczony. Ponad 15-letnie doświadczenie w branży pozwala mi połączyć efektywność, estetykę i wygodę użytkowania, tak by projekt był skutecznym narzędziem dla Twojego biznesu oraz zapewniał łatwość użycia oraz miłe doznania odbiorcom. Zamiłowanie do typografii i dbałość o szczegóły sprawiają, że to, co tworzę jest nie tylko czytelne i przyjemne dla oka, ale również współgra z pozostałymi aspektami komunikacji Twojej firmy. Dotychczasowi klienci oraz współpracowncy doceniają nie tylko moje pozytywne podejście do pracy, ale również… porządek w plikach źródłowych z logicznie ułożonymi i opisanymi warstwami.

Zapraszam więc do kontaktu, stwórzmy razem kolejny znakomity projekt!


Nagrody

Internet Advertising Competition 2014 – Winner
Hotel Haffner (hotelhaffner.pl)
Internet Advertising Competition jest jednym z najważniejszych konkursów w branży reklamy internetowej, za którym stoi organizacja Web Marketing Association (WMA).

Interactive Media Awards 2014 – Best in Class
Hotel Haffner (hotelhaffner.pl)
Strona otrzymała najważniejszą nagrodę “Best in class” (z notą 497 na 500 możliwych) w kategorii “Hotel/Resort” pokonując 324 inne hotele zgłoszone w tej kategorii.

Davey Awards 2014 – Złota statuetka
Hotel Haffner (hotelhaffner.pl)